Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start / Konkursy / Konkurs Jestem świadomym obywatelem, szanuję energię

Konkurs Jestem świadomym obywatelem, szanuję energię

Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii (FEWE) zaprasza Państwa do wzięcia udziału w konkursie pt.: „JESTEM ŚWIADOMYM OBYWATELEM, SZANUJĘ ENERGIĘ” .

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Doskonalenie poziomu edukacji w samorządach terytorialnych w zakresie zrównoważonego gospodarowania energią i ochrony klimatu Ziemi”, dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego. Konkurs jest również współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w ramach realizacji projektu „Konkurs ekologiczny z wykorzystaniem platformy e-learningowej”.


Celem konkursu jest:

  • podnoszenie świadomości potrzeby oszczędzania energii oraz ochrony klimatu Ziemi,
  • promowanie sposobu myślenia opartego na ekologicznej i ekonomicznej filozofii oszczędzania energii,
  • nauka samooceny własnego oddziaływania na środowisko oraz sposobów jego zmniejszania,
    przekazywanie wiedzy o klimacie Ziemi oraz konieczności i sposobach jego ochrony.


Konkurs rozpoczyna się dnia 01.10.2010 r. i trwa do 31.12.2010 r.

Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która ma ukończone 18 lat, jest obywatelem Polski i mieszkająca na jej terenie.

Konkurs polega na przeprowadzeniu internetowego szkolenia z użyciem platformy e-szkoleniowej www.e-szkolenia.fewe.pl oraz wypełnieniu testów sprawdzających zdobytą w trakcie szkolenia wiedzę. Kwalifikacją do uzyskania nagrody w Konkursie jest: zalogowanie się uczestnika na stronie platformy e-szkoleniowej www.e-szkolenia.fewe.pl oraz przeprowadzenie indywidualnego szkolenia internetowego w oparciu o kurs „Jestem świadomym obywatelem” (kategoria TOPTEN) i uzyskanie jak największej liczby punktów w teście weryfikacyjnym. Nagrody przyznawać będzie Komisja Konkursu.


Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

REGULAMIN KONKURSU >>>

INSTRUKCJA KORZYSTANIA Z PLATFORMY E-LEARNINGOWEJ >>>

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU >>>Osoba do kontaktu:
Anna Bogusz, Kierownik projektu
tel. 32 203 51 14
e-mail: a.bogusz@fewe.pl