Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start / Konferencje, szkolenia, wydarzenia / Szkolenie w Bielsku-Białej

Szkolenie w Bielsku-Białej


SZKOLENIE ODWOŁANE Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA!

NOWY TERMIN: 26 STYCZEŃ 2011 (>>> SZCZEGÓŁY)


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza 8 grudnia 2010 r. na bezpłatne szkolenie "Portale informacyjno-edukacyjne w samorządach terytorialnych. Ocena projektów dot. OZE w programie Retscreen", które odbędzie się w Bielsku-Białej w Hotelu na Błoniach, ul. Pocztowa 39. 

Gminy podejmują szereg działań w zakresie efektywnego gospodarowania energią oraz ograniczenia negatywnych skutków dla środowiska jakie niesie za sobą jej użytkowanie. Skutecznym narzędziem promocji takich inicjatyw są portale edukacyjno-informacyjne dla gmin, które zostały stworzone w celu przybliżenia mieszkańcom wiedzy o sytuacji energetycznej gminy oraz dostarczania aktualnych informacji o działaniach podejmowanych przez gminę i ich efektach.

Na spotkanie serdecznie zapraszamy decydentów, specjalistów z samorządów terytorialnych, zarządców budynków oraz wszystkich zainteresowanych ww. tematyką.

Zalecamy wzięcie na szkolenie własnych komputerów, gdyż ostatnia sesja zajęć będzie dotyczyć praktycznego wykorzystania programu RetScreen® International.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia i przesłanie go do dnia 7 grudnia 2010r. mailem: a.bogusz@fewe.pl; faxem: 32 203 51 14 lub na adres: Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, ul. Rymera 3/4, 40-048 Katowice. Zgłoszenie można pobrać w wersji elektronicznej ze strony internetowej www.energiaisrodowisko.pl (zakładka Konferencje, szkolenia, wydarzenia).Program spotkania >>>

Formularz zgłoszeniowy >>>

Materiały szkoleniowe >>>